اپل کارت

نحوه شخصی سازی سوالات امنیتی اپل آیدی

اموزش شخصی سازی اطلاعات اپل ایدی

در این مقاله به نحوه شخصی سازی سوالات امنیتی اپل آیدی خواهیم پرداخت. اپل از سوالات امنیتی به عنوان روش دوم برای احراز هویت شما به صورت آنلاین یا زمانی که با پشتیبانی اپل تماس می گیرید، استفاده می کند. زمانی که شما می خواهید از طریق مدیریت اپل ایدی، اقدام به تغییر رمز عبور اپل ایدی یا دیدن اطلاعات دستگاهتان نمایید و همچنین زمانی که می خواهید از دستگاه جدید در AppStore خرید کنید، اپل از شما می خواهد که به یک یا چند سوال امنیتی جواب دهید. سعی کنید سوالات امنیتی و جواب های آن را طوری انتخاب کنید که برای شما به یادماندنی باشد ولی حدسش برای دیگران سخت باشد.

برای تغییر سوالات امنیتی و جواب های آن، اپل ابتدا از شما می خواهد که به دو سوال امنیتی که در زمان ساخت اپل ایدی به کار بردید، جواب دهید. اگر از اپل آیدی‌های مجموعه ما استفاده می‌کنید٬ اطلاعات امنیتی به صورت کامل بر روی کارت اپل آیدی درج گریده است. در صورتی که آن ها را فراموش کرده اید یا نیاز به کمک دارید، می توانید به قسمت پشتیبانی مشتریان اپل کارت مراجعه نمایید. به منظور تغییر اطلاعات امنیتی اپل آیدی خود مراحل زیر را دنبال کنید.

  1.  ابتدا از طریق سایت appleid.apple.com وارد مدیریت اکانت اپل ایدی خود شوید.

  2.  سپس در قسمت Security ، بر روی Change Questions کلیک نمایید.

  3.  اپل به منظور احراز هویت، از شما می خواهد که به دو سوال امنیتی که در زمان ساخت اپل ایدی به کار بردید، جواب دهید. پس از وارد کردن جواب این دو سوال بر روی continue کلیک کنید.

  4.  سپس پنجره ای ظاهر می شود که شما می توانید در این جا سوال های امنیتی و جواب های جدیدی برای اپل آیدی خود انتخاب کنید. در صورت عدم مشاهده این پنجره دوباره بر روی Change Questions کلیک کنید. پس از انتخاب سوالات و وارد کردن جواب های مورد نظر، بر روی Change Question کلیک نمایید.توجه داشته باشید که جواب های این سوال ها باید با یکدیگر متفاوت باشند. به همین آسانی شما موفق به تغییر سوالات امنیتی اپل آیدی خود شدید.

    منبع : گوگل