اپل کارت

بازکردن قفل اپل آیدی

اموزش شخصی سازی اطلاعات اپل ایدی

اگر شما یا شخص دیگری رمز عبور، اطلاعات امنیتی یا اطلاعات دیگر مربوط به اکانت اپل ایدی تان را چند بار اشتباه بزنید، اپل ایدی شما به منظور حفاظت از اکانتتان به صورت خودکار قفل می شود و نمی توانید از سرویس های اپل استفاده کنید. شما می توانید اپل ایدی خود را با اهراز هویت، Unlock نمایید. در صورتی که از مجموعه اپل کارت اقدام به خرید اپل ایدی آمریکا نموده اید و خودتان نتوانستید اینکار را انجام دهید، لطفا از طریق سامانه پشتیبانی مشتریان درخواست خود را ثبت نمایید.

در صورتی که اپل ایدی شما به دلیل مسائل امنیتی قفل شده باشد، شما یکی از پیام های خطای زیر را می بینید :

  • “This Apple ID has been locked for security reasons”
  • “This Apple ID has been disabled for security reasons”
  • “You can’t sign in because your account was disabled for security reasons”

زمانی که شما یکی از پیام های بالا را دیدید، می توانید با مراجعه به سایت iforgot.apple.com و وارد کردن اپل ایدی و ریست رمز عبور ، اپل ایدی خود را آنلاک نمایید. توجه فرمایید که شما برای اینکار یا باید به ایمیل اپل ایدی دسترسی داشته باشید یا اینکه جواب سوالات امنیتی اپل ایدی خود را داشته باشید، در غیر این صورت امکان باز کردن قفل اپل ایدی وجود ندارد.پس از تغییر رمز عبور به منظور آنلاک کردن اپل ایدی، شما باید رمز جدید را در آیکلود و دیگر سرویس های اپل وارد کنید.

نکته مهم :
درصورتی که اطلاعات امنیتی اپل آیدی شامل سوالات و تاریخ تولد تغییر کرده باشد و ایمیل نجات نیز روی اپل آیدی تنظیم شده باشید امکان بازیابی اپل آیدی از سمت مجموعه اپل کارت وجود ندارد و حتما دسترسی به ایمیل نجات تنظیم شده نیاز است. در صورتی که به آن ایمیل دسترسی نداشته باشید باید به صورت مستقیم با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

در برخی مواقع موقع ممکن است که شما زمانی که می خواهید از اپ استور دانلود کنید، با خطای “Your Apple ID has been disabled” مواجه شوید و پیامی مبنی بر غیرفعال شدن به دلیل مسائل امنیتی را به شما نمایش ندهد! در این حالت با تغییر رمز عبور اپل ایدی ، قفل آن باز نمی شود و همچنان غیر فعال می ماند. در این حالت برای رفع مشکل، شما باید با پشتیبانی اپل به صورت مستقیم تماس بگیرید. توجه کنید حتما باید جواب سوالات امنیتی خود را داشته باشید. راه دیگر برای رفع این خطا، عوض کردن اپل ایدی و استفاده از اکانت اپل ایدی جدید می باشد.